Betenabe.EniyiForum.Net'e TakıL Hayatın Tadını Cıkar..
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Betenabe.EniyiForum.Net'e TakıL Hayatın Tadını Cıkar..

Betenabe GuLamin..( Sensiz oLmaz GüLüm..)

AnasayfaPortaLGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
DuyuruLar
Sitemiz 2 AyLık AraDan Sonra Tekrar SizLerLe Beraber oLdu. Teşekkür Ederiz.. < iLetişim: EuphRaTes@Betenabe.Org & EuphRaTes@BagLarStyLe.Com >
BeTeNaBe Son KonuLar
Konu Yazan Gönderme Tarihi
[star] S.a
Salı Ocak 05, 2010 9:28 pm
Paz Eyl. 27, 2009 4:42 pm
Perş. Mayıs 28, 2009 12:39 pm
Salı Mart 24, 2009 4:42 pm
Çarş. Ocak 28, 2009 11:36 pm
Cuma Ocak 02, 2009 5:24 pm
Ptsi Ara. 15, 2008 1:47 pm
C.tesi Kas. 15, 2008 12:21 pm
Perş. Kas. 13, 2008 12:34 pm
Çarş. Kas. 12, 2008 6:45 pm

Sagopa Kajmer - Rap GafiL

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Yazar Mesaj
EuphRaTes
Administratör
Administratör
EuphRaTes

Erkek

İş/Hobiler : ÖğRénCi

Lakap : FéLâqéT

Rep Sistemi
Rep Puanı:
Sagopa Kajmer - Rap GafiL Img_left60/200Sagopa Kajmer - Rap GafiL Empty  (60/200)
Foruma Katkısı:
Sagopa Kajmer - Rap GafiL Img_left205/300Sagopa Kajmer - Rap GafiL Empty  (205/300)
Gücü:
Sagopa Kajmer - Rap GafiL Img_left215/300Sagopa Kajmer - Rap GafiL Empty  (215/300)

EkleBunu Sosyal Paylaşım Butonu
Sagopa Kajmer - Rap GafiL Vide
MesajKonu: Sagopa Kajmer - Rap GafiL Sagopa Kajmer - Rap GafiL Icon_minitimeÇarş. Kas. 12, 2008 6:42 pm

VERSE 1
Cılız hemcinsler takipte, rapi kovalar aheste ve ben deparım. Ya rapim Yarabbimle satırımın altına imza bularım, bulamayan abideler yüzeydeler. Derinimde flow biler, rhyme eser flag diker. Mira kabilesinde törem ahkam değildir makam rakam 1. Solunuma alet ettiğim her bir çek, geride kalanları kalaylar ve taylar koşarken çıtanın önünde oturan boğalar gücenir ben ne yapayım (napiim) kime çatayım (çatiim) ha? Rahatımı bozan ozan-ı çaylak huzur bozan olursa tozan kim olur? Ozan. Her sazan rapi kitap yazan olursa kazan dolar atıp tutan azan, ozanlar derneğinin mezarını hazan mevsiminde kazan ve rap toprağına bayrağı basan ben Ulubatlı Hasan kimliğinde Kozan dağı. Son söze gerek yok, ilk sözün faili meçhul, kulların arifi rapi serdi önüne rehine kaldı(cüce) cümlelerin, noktamı ben koydum, el senin yaz!...

Nakarat:
Rap gafil, kefil kim? Sefil sen çekil devran benim, rüzgar efil
Şekilsizler tekil kafil, rapim arşa değdi, son söz mektebin. Rap gafil.

VERSE 2
Panik yok gereksiz car car pancara çevirir, harcar. Ses kesin!... Oskar sinemaya hak, hiphopa zarar, kollestrollü flowlara dur diyen yok, bu ne iş kim takar? Nacar kırıldı şopar, tek düze birikimi, sar, yak, yaz lirikimi, kalbinde batı yakası işareti. Anılarımı da karakalemlere verdim. Ayet-i rap var mıdır acaba? Bir tekbir mi alsam? Kirlenir miyim? Rap yaparken günaha mı girdim? Ben tekilim,tekelim, tekeline tekme, tekerin olsa kaza sebebi, patlak, *** düştü bu yola tek yüzü çatlak.

VERSE 3
Rap mazeretimi kabul edene bir sor, bulamacın içindeki rhymeların hepsi isyanda. Zamanım bu rapin içine azimi ekledi ve tekledi tüm çaylaklar bekledi, güm etti tekerleri teker teker, ileri yürüyün!... Burası yerimiz hiphop’un aynası, realin anası, kodumun danası, ateşte yanası elimde makası. Kesin!... Kesin ipleri, sarıverin ileri müsfette tipleri, özenti dilleri, biten pilinizi izimlerinizin izinde rapleriz, bizim kalır izimizin çiziniz resmini kerizlerin izimleri, ezintileriyle ezin,sezin!...Bizim lirik hedefte. Siz ses kesin!...
Kullanıcı İmzası
http://betenabe.eniyiforum.net

Sagopa Kajmer - Rap GafiL

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
1 sayfadaki 1 sayfası