Betenabe.EniyiForum.Net'e TakıL Hayatın Tadını Cıkar..
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Betenabe.EniyiForum.Net'e TakıL Hayatın Tadını Cıkar..

Betenabe GuLamin..( Sensiz oLmaz GüLüm..)

AnasayfaPortaLGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
DuyuruLar
Sitemiz 2 AyLık AraDan Sonra Tekrar SizLerLe Beraber oLdu. Teşekkür Ederiz.. < iLetişim: EuphRaTes@Betenabe.Org & EuphRaTes@BagLarStyLe.Com >
BeTeNaBe Son KonuLar
Konu Yazan Gönderme Tarihi
[star] S.a
Salı Ocak 05, 2010 9:28 pm
Paz Eyl. 27, 2009 4:42 pm
Perş. Mayıs 28, 2009 12:39 pm
Salı Mart 24, 2009 4:42 pm
Çarş. Ocak 28, 2009 11:36 pm
Cuma Ocak 02, 2009 5:24 pm
Ptsi Ara. 15, 2008 1:47 pm
C.tesi Kas. 15, 2008 12:21 pm
Perş. Kas. 13, 2008 12:34 pm
Çarş. Kas. 12, 2008 6:45 pm

Ceza - Hiç Yok Deme Hit Çok

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Yazar Mesaj
EuphRaTes
Administratör
Administratör
EuphRaTes

Erkek

İş/Hobiler : ÖğRénCi

Lakap : FéLâqéT

Rep Sistemi
Rep Puanı:
Ceza - Hiç Yok Deme Hit Çok Img_left60/200Ceza - Hiç Yok Deme Hit Çok Empty  (60/200)
Foruma Katkısı:
Ceza - Hiç Yok Deme Hit Çok Img_left205/300Ceza - Hiç Yok Deme Hit Çok Empty  (205/300)
Gücü:
Ceza - Hiç Yok Deme Hit Çok Img_left215/300Ceza - Hiç Yok Deme Hit Çok Empty  (215/300)

EkleBunu Sosyal Paylaşım Butonu
Ceza - Hiç Yok Deme Hit Çok Vide
MesajKonu: Ceza - Hiç Yok Deme Hit Çok Ceza - Hiç Yok Deme Hit Çok Icon_minitimeÇarş. Kas. 12, 2008 6:38 pm

luiz beat i verir ben de yazarım kabaca hiphop bu& queens köprüsüne benzer köprüm& köprüyü geçene kadar ayıya ayı derim atımada deh& basına haber verin geliyor zafer ama bu sefer geridekiler terste& dünyada her insan sanki bir dertte telesekreter yapacak yerine beste& karanlık şeritler daralmış delikler bir çıktım evimden sel aktı peşimden& ve kapıdan bak mart a akıllı ol yakacak ne kürek kalır nede kazma& arkadaşına sarıl kısası rapini bir bile coğu bilmez ama asıl rapin hası battle& anaforuma kapılma düşünmek için git para fonuna para yatır ve yenilene katıl...

nakarat
hiç yok deme yapacağım hit çok& kim korkar bu rhyme dan ve flow dan& dans eyle bounce eyle olur ortam& dert değil sen çekil burası güvenli...

canıma tak edeni konuşurum adımı rapine katana takarım& acıda yeni tad alın halıda ucarım ben ali baba gibi masala kananı silerim eline veririm gerçeği sen iste hep& bu en içten text diken üstünde kek tren kaçtı bak pig baktı hep çiçek topla git pembedir senin rüyan flex benim teknik& teneke çalmadan bir teki dans eder öteki bounce eden ekibi pause eden& o gene ben yeniden gene derinden belkide gene klasik adın batacak elimde...

nakarat

gene kalemi alırım elime delisi benim evin çala kalem çala düşünce dalarım okyanusa& bu sonuçta bin yıldır devam eden bir rapin berisi geride kalan kapışamaz bire bir& yolu kes bana kastın mı var kuyu kaz& bana pes de yoksa holocaust yetmez& ne dediysek zaten herkez şokta c e z a luiz hadi başla& katlarız boshporus hep primetime 36 laklak etmez tam rhyme& enemy nerede baskın beleş bir yerden& korkmuş düşman düşmez yere biz erken a ma ma ma ma mikrofon kal geride korkak ol biz geldik kalk ayağa yattıysan densiz& bu rapime back yok bu yakın atak korku dolu batak istanbul berlin hat...
Kullanıcı İmzası
http://betenabe.eniyiforum.net

Ceza - Hiç Yok Deme Hit Çok

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
1 sayfadaki 1 sayfası