Betenabe.EniyiForum.Net'e TakıL Hayatın Tadını Cıkar..
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Betenabe.EniyiForum.Net'e TakıL Hayatın Tadını Cıkar..

Betenabe GuLamin..( Sensiz oLmaz GüLüm..)

AnasayfaPortaLGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
DuyuruLar
Sitemiz 2 AyLık AraDan Sonra Tekrar SizLerLe Beraber oLdu. Teşekkür Ederiz.. < iLetişim: EuphRaTes@Betenabe.Org & EuphRaTes@BagLarStyLe.Com >
BeTeNaBe Son KonuLar
Konu Yazan Gönderme Tarihi
[star] S.a
Salı Ocak 05, 2010 9:28 pm
Paz Eyl. 27, 2009 4:42 pm
Perş. Mayıs 28, 2009 12:39 pm
Salı Mart 24, 2009 4:42 pm
Çarş. Ocak 28, 2009 11:36 pm
Cuma Ocak 02, 2009 5:24 pm
Ptsi Ara. 15, 2008 1:47 pm
C.tesi Kas. 15, 2008 12:21 pm
Perş. Kas. 13, 2008 12:34 pm
Çarş. Kas. 12, 2008 6:45 pm

Sagopa Kajmer - Pembe DüşLer

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Yazar Mesaj
EuphRaTes
Administratör
Administratör
EuphRaTes

Erkek

İş/Hobiler : ÖğRénCi

Lakap : FéLâqéT

Rep Sistemi
Rep Puanı:
Sagopa Kajmer - Pembe DüşLer Img_left60/200Sagopa Kajmer - Pembe DüşLer Empty  (60/200)
Foruma Katkısı:
Sagopa Kajmer - Pembe DüşLer Img_left205/300Sagopa Kajmer - Pembe DüşLer Empty  (205/300)
Gücü:
Sagopa Kajmer - Pembe DüşLer Img_left215/300Sagopa Kajmer - Pembe DüşLer Empty  (215/300)

EkleBunu Sosyal Paylaşım Butonu
Sagopa Kajmer - Pembe DüşLer Vide
MesajKonu: Sagopa Kajmer - Pembe DüşLer Sagopa Kajmer - Pembe DüşLer Icon_minitimeÇarş. Kas. 12, 2008 6:40 pm

Kulaklarımda düşlerin çağrısı gözümün önüne düştü hepsi hece hece kahrolası yalanların benliğimde beyni deldi geçti kendini göremez oldun yalanı bulamaz oldun. Yattın kalktın yarı örümcekleşmiş beyinlerle vuruldun kürsüyü kurdun yalanı sundun kendini kandırıyordun seni beni düşüneni asla kırma sakın yalana uymayın takım satıp. Sakın ha sakın bakma bana etrafımda dönme hayallerinizin gerçekleştirilmesi artık yakın. İşte batar raptiye düşüncelerin arasındaki tek düşünce

konuşmak yeri geldiğinde susmak vakit geldi ölüm tuzağı uzat elini geçen günlerin hatrına. geri gelmeyecek zaman içinde kavram insanları sokan kutu kadar beyninle sözlerin de negatif yalan mı lan düşündüklerin pozitif yalanları dinlemeden sağır olmak belki de en güzeli sil beyninden sahte kimliklerini savunma bana sahte gerçeklerini sağım solum yalanlarla dolu bu dünya yalanlar pembe düşlerimi hatırlatır bana geçirdiğim günleri geçirdikleri kazıkları yazık size arkadaş dedikleri ağlanacak halinize gülüyorsunuz yazık yazık

beslediğin pembe düşleri hatırla affettim seni zaten anlayamazsın ki sebebini sen yine de vermelisin bedelini bedelini bırak artık mantıksal düşünceleri senin neyi kurtaracağını öğreneceksin şimdi. 1 numaradayım seni kandıran ve dolandıran paranın şanın şöhretin ***lığına kapılıp kaçan sen değil misin lan gözler çatık artık yaşadığın yer bataklık savunduğun insanlar saçmalık bulanık gördüğün her şahıslar aydınlık ama seni ölüme iten bu huyun körebe oyunu misalidir işte bu yüzden yaptığın herşeyin ***lık. sıradan bir anlatım herşey sana bilemezsin ki neler geldi başıma savunduğumu anlayınca seni boşu boşuna kaldın işte tek bir başına. aldanmam gözyazşlarına sahte bakışlarına kendi beynimdeki sahte savaşlara arkanda varsa gözü yaşlı ana baba ... veririm ben de onlara ama sen bakma bana karamsarlık yine sahip vücudumun haklarına Allahım bir lokma ekmek daha

pembe düşler bitmez bu hayat böyle gitmez yalanlar bitmez destanlar inmez bu yaşam böyle sürmez. herkes geri dönsün gerçekleri görsün oturduk battı lafları şanla şöhret olanları. gece aydınlatmak için yaktığı mumları kendi rüzgarları ile söndürdü geri geldim zamanı deldim sel gibi sildim düşleri dinlemedim kinimi gösterdim kendimi. dinle benim sözlerimi kanlı gözlerimi nerde gece nerde gündüz pembe düşler bitti kaldım güçsüz sıfırın altında kalmış misali işte geldi sonun laflarımı esirgemem önünüze gelene sorun

rüyalarından pembe düşlerinden uyanma zamanı yaşadığın her saniye geçmişte bıraktığın bir anı aydınlıklara doğru koş amaçlarını gerçekleştirme arzusuyla coş. uyan rüyadan herşeyin yalan olduğunu biliyorsun düşlerinle soluyorsun

bir kü*** mccik varmış durmadan rap yaparmış kimseyi hiç takmazmış narcoticmiş sirhotmış. her gece ben ne kadar çok kişi kaybettik acaba diye düşünürken gökden damla damla dökülen gözyaşlarının ardından ağlayan var mı. kaç kişi acaba aval aval bakma bana bunu yapmadan aklına arkadan bakma simsiyah gölgelerden karakalem sanat eserlerinden kara bulutlardan daha karanlık en kısa yollardan daha yakın en yakın umutlardan daha uzak gökyüzünden yere inen ışıkların ardından yıldız gibi parlayan ardı ardına yanıp sönen umutların ardından ağlayan acıyla açılan yaralar bereler gibi kendi kendine akan dereler gibi en berrak suların altından çıkan yumuşak kirler gibi gökyüzünün tersinden akan şelaleler gibi bana yaklaşma. kapkara bulutlar gibi üstüne çökerim ellerimi göğe kaldırır bulutları tutar birbirine çarptırır en güneşli hissettiğim gününe şimşek gibi çakarım ***ser atarım. bana en kızgın bakışını at en hızlı flowunu yaz suratıma sirhot yine de seni raptiyelere otutrtur ordan kaldırır pembe gül dikenleri üstünde en keskin bıçağıyla liğme liğme keser kalan parçalarını bit pazarında 365 gün 7 milyon 866 bir hafta sana okutur yok olur. en sessiz sesler benim karşımda boğulur seni en yüksek frekansların uç noktalarından -300 desimele atarım ... protektor fiziği fast trackerla yakarım 8800 ... en düşük kalitede feat yaparım recycle gibi atlarım tekrar tekrar takarım mother***er yo *** the shit man turn this mother***ing shit out..
Kullanıcı İmzası
http://betenabe.eniyiforum.net

Sagopa Kajmer - Pembe DüşLer

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
1 sayfadaki 1 sayfası